Kā noformēt pasūtījumu?

  1. Izvēlieties preci/-es, ko vēlaties pasūtīt. Preces var meklēt, izmantojot plašas meklēšanas funkcijas (pēc preces nosaukuma, pēc preces kategorijas, ievadot atslēgvārdu). Izvēlētās Preces pievienojiet Iepirkumu grozam – nospiediet “Pievienot grozam”, lai šo preci/-es ieliktu grozā. Prece tiks automātiski pievienota Jūsu pasūtījuma formai.
  1. Kad visus vēlamos produktus esat izvēlējies, spiediet pogu “Apskatīt grozu” mājaslapas augšējā labajā stūrī. Tur redzēsiet visus izvēlētus produktus, varēsiet mainīt produktu skaitu, kā arī atteikties no kāda produkta, ja vēlaties, (spiežot “x” tabulas ailes sākumā). Groza kopsavilkumā varat apskatīties kopējo pasūtījuma summu, kā arī piegādes izmaksas ievadot informāciju par piegādes adresi.
  1. Spiediet pogu “Noformēt pirkumu”.
  1. Precīzi aizpildiet pasūtījuma noformēšanas formu. Ja esat juridiskā persona ierakstiet arī uzņemuma nosaukumu un reģistrācijas numuru. Ja piegādes adrese atšķirās no juridiskas adreses ierakstiet arī to. Atkarībā no piegādes adreses pasta indeksa tiks aprēķināta piegādes maksa.
  1. Kad visas nepieciešamās ailes ir aizpildītas, izvelāties maksājuma viedu, atzimējiet ka esat iepazināts ar veikala lietošanas noteikumiem un spiediet “Veikt pasūtījumu”
  1. Gadījumā, ja kā maksājuma veids ir izvēlēts tiešais banka pārskaitījums, veiciet maksājumu uz sekojošiem rekvizītiem

SIA Informatīvais Serviss
Reģ. Nr.: 40003830733
Adrese: Rīga, Ģertrūdes 55-18, LV1011
Norēķ. konts: LV72HABA0551013323320
A/S “Swedbank”, kods HABALV22

  1. Tiklīdz Jūsu pārskaitījums tiks saņemts, Jūs saņemsiet e-pasta ziņu par pasūtījuma apstrādes procesu. Lai paātrinātu pasūtījumu, varat nosūtīt bankas maksājuma uzdevumu uz e-pastu: rekini@infoserviss.com

  1. Kad pasūtījums ir veiksmīgi paveikts un apmaksāts, mūsu pārstavis sazināsies ar jums lai saskaņotu piegādes detaļas.

0101.lv ir SIA “Informatīvais Serviss” interneta veikals.